Kontakt

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.
Na Państwa wiadomość postaramy się odpowiedzieć bez zbędnej zwłoki.

ST Truck Sp. z o. o.


UWAGA: wszystkie pola formularza oznaczone * są wymagane

Kopia wysłanej wiadomości zostanie przesłana na adres e-mail nadawcy


Kontakt

form - kontakt
  • Kontakt
  • Firma - adres:

    MAN TRUCK SERVICE Radlin
    ST Truck Sp. z o.o.Mapa dojazdu
    ul. Rybnicka 123 a
    44-310 Radlin
    Polska
     

    Tel.:+48 32 440 28 00
    Fax:+48 32 440 27 37
    E-mail:      
      
    serwis@remove-this.sttruck.pl
     
         dane rejestrowe firmy
  • MAN Mobile 24
  • Centrum Serwisowe Mobile 24

    Tel.:   +48 00 800 66 24 53 24
    Tel:   +48 22 22 99 000
    MAN Mobile 24 - pomoc 24/7/365
  • Linki
  • Kontakt - serwis

    Dział serwisu:

    Tel.:+48 32 44 02 800
    Fax:+48 32 44 02 737
    E-mail:serwis@remove-this.sttruck.pl
      

    Kierownik Serwisu - Robert Łapaj

    Mobile:+48 603 900 400
    E-mail:Robert.Lapaj@remove-this.sttruck.pl
      

    Specjalista działu gwarancji - Katarzyna Gamoń

    Mobile:+48 609 007 499
    E-mail:katarzyna.gamon@remove-this.sttruck.pl
      

    Doradca Serwisowy - Jacek Łaciński

    Mobile:+48 887 661 222
    E-mail:Jacek.Lacinski@remove-this.sttruck.pl
      

    Doradca Serwisowy - Grzegorz Tomaszek

    Mobile:+48 661 328 112
    E-mail:grzegorz.tomaszek@remove-this.sttruck.pl
      

    Doradca Serwisowy - Klaudiusz Wodecki

    Mobile:+48 887 661 221 
    E-mail:klaudiusz.wodecki@remove-this.sttruck.pl
      

    Doradca Serwisowy / specjalista napraw naczep - Michał Drobik

    Mobile:+48 887 661 225
    E-mail:Michal.Drobik@remove-this.sttruck.pl
      

    Likwidacja szkód / logistyka pojazdów - Daniel Burzyński

    Mobile:+48 665 602 109
    E-mail:daniel.burzynski@remove-this.sttruck.pl
      
    Kontakt - części zamienne

    Dział części:

    Tel.:+48 32 44 02 800
    Fax:+48 32 44 02 737
    E-mail:czesci@remove-this.sttruck.pl
      

    Kierownik d.s. części zamiennych - Tomasz Sierny

    Mobile:+48 887 661 224
    E-mail:Tomasz.Sierny@remove-this.sttruck.pl
      

    Specjalista d.s. części zamiennych - Dawid Świętochowski

    Mobile:+48 609 001 189
    E-mail:dawid.swietochowski@remove-this.sttruck.pl
      

    Specjalista d.s. części zamiennych - Marek Olma

    Mobile:+48 880 152 046
    E-mail:Marek.Olma@remove-this.sttruck.pl
      

    Specjalista d.s. części zamiennych - Michał Sumper

    Mobile:+48 887 661 223
    E-mail:michał.sumper@sttruck.pl
      
    Kontakt - Recepcja stacji serwisowej MAN

    Recepcja stacji serwisowej MAN:

    Tel.:+48 32 44 02 800
    Fax:+48 32 44 02 737
    E-mail:recepcja@remove-this.sttruck.pl
      

    Koordynacja Biura Obsługi Klienta / Marketing - Karolina Margeciok

      

    Koordynacja Biura Obsługi Klienta / Marketing - Katarzyna Szymańska